O nás

Glamour Life s.r.o. je exkluzívnym distribútorom profesionálnej, vysoko kvalitnej kozmetiky značky FR-HAUT zo Španielska pre Slovenskú a Českú republiku. Spoločnosť prináša kvalitu vysokej úrovne z celého sveta, inovácie ošetrení, postupov a metód s prístrojmi ale aj bez nich.

Tvoríme komunitu, kde je dôležitá spolupráca, ľudskosť, férovosť, vzájomná podpora a pomoc.

Naša kozmetika FR HAUT je založená na jedinečnom biotechnologickom spracovaní a využití prírodných aktívnych enzýmov, vitamínov, minerálov ,esencií a prebiotík. Tieto produkty sú jedinečné tým, že sú liečivé a ponúkajú hlbokú a rýchlu absorpciu, spolupracujú s pokožkou a bunkami, čo vedie k zdravej a krásnej pokožke s viditeľnými výsledkami.

FR Haut sa od svojho začiatku zameriaval na poskytovanie účinných ošetrení pre akné a atopickú pokožku. S úspechom v riešení problémov pokožky sa značka upevnila a dostala na popredné miesto v kozmetickom priemysle. V receptúrach produktov Freihaut sa nachádzajú inovatívne aktívne látky spracované prestížnymi laboratóriami na medzinárodnej úrovni, ako napríklad Chromabright®, Neodermyl® alebo TelangynTM, v kombinácii s kvalitnými aktívnymi látkami, ako je kyselina hyalurónová, retinol,bakuchiol, Matrixyl alebo vitamíny B, C atď.

Naše produkty sú určené výhradne pre profesionálov – estetické a kozmetické, salóny, wellness centrá, SPA a masérov. Okrem distribúcie ponúkame aj podporu v predaji, produktové školenia, moderné a účinné protokoly ošetrení,  a kurzy, ktoré vám pomôžu dosiahnuť maximálny účinok a výsledky s našimi produktami a prístrojmi.

GARANTUJEME  ŽIADNY ONLINE PREDAJ.

SPOLUPRÁCA PREBIEHA IBA PRIAMO U DISTRIBÚTORA/PREDAJCU A RETAIL PREDAJ NA KONKRÉTNYCH PREVÁDZKACH TAK, ABY BOL ZACHOVANÝ SPRÁVNY PROTOKOL OŠETRENIA AKO V SALÓNOCH , TAK AJ NA DOMÁCE POUŽÍVANIE. TO JE PRIORITA, PRETOŽE KAŽDÁ PLEŤ JE INDIVIDUÁLNA A VYŽADUJE SI INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Dôraz kladieme na vysoké štandardy kvality a prírodné zdroje ingrediencií, nie syntetické. Všetky produkty sú vyrábané s najvyššou profesionalitou, v 6 svetových špičkových laboratóriách odborníkmi , starostlivosťou a postupmi, aby sme vám poskytli len to najlepšie.

V Glamour Life si vážime spoluprácu so salónmi, profesionálmi a obchodníkmi. Naša pozitívna filozofia pre biznis sa zakladá na hodnotách vzájomnej dôvery, úprimnosti a dlhodobých vzťahov. Vďaka spoločnej komunikácii a spolupráci môžete dosiahnuť aj vy značku atraktivity a noblesy, úspech a efektivitu, kvalitnú edukáciu a rast v biznise a v neposlednom rade maximum spokojných klientov. Sme tu, aby sme vás podporili a poskytli vám všetko potrebné pre vašu atraktivitu, efektivitu a úspech vo vašich centrách .

GLAMOUR LIFE JE VÁŠ PARTNER, KTORÝ VÁM ROZUMIE A STOJÍ PRI VÁS.

 

JANKA NYILASOVÁ

Janka Nyilasová je majiteľkou a zakladateľkou spoločnosti Glamour Life, ktorá je synonymom pre inováciu, kvalitu a vzdelávanie v kozmetickom priemysle. S obrovskou vášňou a odhodlaním prináša do tejto oblasti nový vietor, s dôrazom na atraktivitu a prirodzené riešenia.

 

Janka má bohaté skúsenosti a expertízu v oblasti kozmetiky a wellness. Je neustále zapájaná do sledovania najnovších trendov a technológií v ošetrovacích postupoch, pričom zdôrazňuje význam prirodzených výťažkov a liečivých základov. Jej hlavnou snahou je priniesť do kozmetického priemyslu vyššiu úroveň služieb a vzdelávania.

Janka je známa ako odborníčka v oblasti kombinácie produktov s novými postupmi ošetrovaní, čím umožňuje dosiahnutie skvelých výsledkov pre svojich klientov. Jej zručnosti a schopnosti ju vytýčili ako jednu z lídrov v kozmetickom priemysle a ako vzor pre ostatných profesionálov.

Okrem svojich podnikateľských aktivít je Janka aj aktívnou nie len členkou, ale aj partnerom odborných združení a únií vo svete. Jej cieľom je neustále rozširovať svoje znalosti a zdieľať ich s ostatnými profesionálmi. Janka je hrdá na to, že jej spoločnosť nie je len miestom obchodu, ale aj miestom spolupráce a komunity, kde sa profesionáli navzájom podporujú a snažia sa dosiahnuť najvyššiu úroveň v oblasti kozmetiky a wellness.

Janka Nyilasová je príkladom úspešnej a inovatívnej podnikateľky, ktorá svojou expertízou a vášňou neustále posúva hranice kozmetického priemyslu vpred.